FAVORA RAUHOITTAVA KOSTEUSVOIDE 50 ML
        Kosteuttaa ja suojaa helposti reagoivaa ihoa sekä auttaa vahvistamaan ihon hydrolipidikalvoa.  Kevyt koostumus imeytyy hyvin ja auttaa pitämään ihon mattapintaisena. Kehitetty yhteistyössä Allergia-, iho- ja astmaliiton kanssa. Hajusteeton ja väriaineeton. Ei sisällä eläinperäisiä aineosia, sopii myös vegaaneille.    
    Pakkauskoko:             
50 ML
    
    Markkinoija:             
Orion Oyj
    
                Tuotetta varastossa            
        
    
    
        24,60 €
                
        
    
        
        492,00 € / l    
        Rauhoittava kosteusvoide tuo iholle tutkitusti pitkäkestoista kosteutusta 24 tunnin ajan.* Se suojaa helposti reagoivaa ihoa sekä auttaa vahvistamaan ihon hydrolipidikalvoa. Kevyt koostumus imeytyy hyvin ja auttaa pitämään ihon mattapintaisena.
Voide sopii käytettäväksi aamuin illoin, tai vaihtoehtoisesti sitä voi käyttää vain päivävoiteena, sillä mattapinnan antavan ominaisuutensa vuoksi tämä on erinomainen meikinalusvoide.
                Voide sopii käytettäväksi aamuin illoin, tai vaihtoehtoisesti sitä voi käyttää vain päivävoiteena, sillä mattapinnan antavan ominaisuutensa vuoksi tämä on erinomainen meikinalusvoide.
        Levitetään aamuin illoin puhtaalle kasvojen ja kaulan iholle.    
                null
        Aqua (Water), Caprylic/Capric Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Canola Oil, Cetyl Alcohol, C10-18 Triglycerides, Glycerin, Octyldodecanol, Propanediol, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Betaine, Peg-75 Stearate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ceteth-20, Steareth-20, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Silica, Allantoin, Bisabolol, Sodium Gluconate, Sodium Lauroyl Lactylate, Gluconolactone, Biosaccharide Gum-1, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Carbomer, Ceramide EOP    
                
        Huoneenlämpö (+15C - +25C)    
                50 ml
 
    